MŠ KRHANICE Školka plná pohody

Motto školky:

Naším cílem je hravou, radostnou a zábavnou formou vypěstovat v dětech kladný a ohleduplný vztah ke svému zdraví, lidem, příroděsvětu kolem nás.“

DOMÁCÍ ŠKOLIČKA

Vážení rodiče, milé děti,

pro ukrácení ,,dlouhé chvíle" jsme Vám vytvořily pod názvem DOMÁCÍ ŠKOLIČKA několik námětů, z kterých můžete čerpat. Tyto náměty jsou součástí naší výchovně vzdělávací práce v mateřské škole. Pokud budete mít chuť, zapojte děti do některých z těchto činností - děti se zabaví a zároveň si zachovají své znalosti a pracovní dovednosti. Při návratu do MŠ budeme rády, pokud se děti pochlubí vypracovanými domácími úkoly.

Sekce Taťkové a maminky je určena pro aktivity pro rodiče s dětmi a sekce Holky a kluci z naší školičky je určena pro děti.

Aby Vám tyto tři týdny nuceného uzavření MŠ lépe uběhly, každý den si můžete vybarvit jeden vagónek z naší přiložené omalovánky, rodiče vám s ní jistě rádi pomohou. To uteče!.pdf (92.53 kB)

Přejeme vám hodně trpělivosti a těšíme se na brzké shledání po překonání tohoto těžkého období.

DOMÁCÍ ŠKOLIČKA

Šablony Jana Amose Komenského Map